لوگو و بنر خوب و مناسب چه تاثیری در جذب مشتری دارند؟

لوگو و بنر خوب و مناسب چه تاثیری در جذب مشتری دارند؟

 

لوگو یا نشان تجاری یک کسب و کار نماد هویت آن است. لوگو باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا در ذهن مخاطب ماندگار شود. ماندگاری لوگو در ذهن مخاطب مساله بسیار با اهمیتی است و لازمه این مساله وجود لوگویی با خوانایی مناسب است که بیان گر کسب و کار شما باشد و علاوه بر آن منحصر به فرد و خاص نیز باشد.

طراحی لوگو کار ساده و پیش پا افتاده ای نیست و پای هویت کسب و کار شما در میان است! پس در انتخاب طراح دقت زیادی به خرج دهید و آن را به دست متخصص بسپارید. کسی که در طراحی لوگو تخصص داشته باشد اهمیت این کار را درک میکند و با استفاده از کانسپت های تاثیر گذار در کسب و کار شما و نوع کسب و کارتان لوگو مناسب را برایتان طراجی میکند.

 

از اهمیت طراحی بنر نیز نمیتوان غافل شد زیرا وقتی شما قصد تبلیغات و جذب مشتری دارید اولین چیزی که به چشم مخاطبان می آید بنر تبلیغاتی شماست و ذهنیت مخاطب را شکل میدهد و به قول معروف ” از کوزه همان برون تراود که در اوست! ” علاوه بر اینکه بنر شما به ذهنیت مخاطب تان درباره شما جهت میدهد، جذاب بودن بنر باعث میشود که مخاطب ترغیب شود که تبلیغ شما را کامل ببیند و محصولات و خدمات شما را به ذهن بسپارد.

 

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس