نرم افزار طراحی بنر فارسی

نرم افزار طراحی بنر فارسی

از چند گذشته که تبلیغات اینترنتی به صورت هدفمندی انجام می شود ، در پی آن تبلیغات بنری به یک استاندارد واحد رسیده است . طبیعی است که برای انجام تبلیغات اینترنتی خصوصا از نوع نمایش بنر ، طراحی بنر نقش مهمی را برای بینندگان دارد و صاحبان مشاغل و کسب و کار ها بیش از گذشته به موضوع استاندارد طرح تبلیغاتی خود اهمیت می دهد .

نقش طراحی در یک پروسه تبلیغاتی یکی از مهمترین دلایل موفقیت یا شکست آگهی شرکت ها به شمار می رود . در این ارتباط مقالات زیادی در وب سایت طراح من و در بخش آموزش طراحی بنر منتشر کرده ایم که با مطالعه آن ها می توانید به درک بهتری از مباحث مرتبط در حوزه تبلیغات بنری دست یابید .

با این نمی توان در یک پروسه طراحی که بر عهده یک طراح گرافیک و علاقه مند به فعالیت در این حوزه می باشد را نادیده بگیریم . همیشه نرم افزار ها برای ما کمک کننده خوبی در اجرای ایده های ذهنیمان داشته اند و نباید از این موضوع چشم پوشی کرد . اما همانطور که می دانید برای اجرا و پیاده سازی ایده ها نرم افزار های مختلفی وجود دارند که کاربران در سراسر دنیا به آسانی می توانند تعدادی زیادی از این نرم افزار را در اختیار داشته باشند و برای هدف خود در اجرای طرح از آن ها بهره گیری کنند .

با این حال انتخاب درست یک نرم افزار در مرحله اول بیش از هر چیزی برای یک طراح مهم است . این اهمیت به میزانی است که اگر انتخاب درست صورت نگیرد مشکلات زیادی را برای کاربر ایجاد میکند . به طور مثال برای طراحی لوگو ، در مطلبی جداگانه چندی پیش در این ارتباط به معرفی بهترین نرم افزار طراحی لوگو اشاره و پرداختیم که اگر افراد به دنبال یک نرم افزار خوب و با ابزار های نسبتا کامل در این حوزه هستند می توانند انتخاب درستی داشته باشند .

 

بنر بین پست نمونه کارهای قالب

 

نرم افزار ساخت بنر حرفه ای

نرم افزار ساخت بنر برای دو هدف انتخاب می شود . در یک بخش برای بنر های چاپی و در بخش دیگر تبلیغات اینترنتی و آنلاین . اینکه برای طراحی هر دوی آن ها یک نرم افزار جداگانه وجود داشته باشد و یا یکسان نکته مهم انتخاب نرم افزار درست در این حوزه است که باید به آن توجه داشت . گاها پیش میاید که با کم دقتی در این بخش طراحان هنگام طراحی با مشکلات پیش پا افتاده ای رو برو می شوند .

برای شروع این مسیر اشتباه یا نسبتا اشتباه کافی است ، راهی که بسیاری از افراد در ابتدا طی می کنند را مرور کنید ، یک جستجوی ساده در موتورهای جستجو و رسیدن به تعداد زیادی از نرم افزار های موجود و دانلود آن ها که به صورت رایگان قابل دسترسی و دریافت هستند . دریافت و استفاده از این نرم افزار ها را نمی توان از اساس و در ابتدا رد کرد ، اما تجربه نشان داده است که با این برنامه های ساده و رایگان که گاها با قالب های پیشفرض همراه هستند نمی توان حساب حساب زیادی رو آن ها باز کرد و جز صرف زمان بیهوده . بنظر چیز دیگر نسیبتان نمی شود . ( در برخی مواقع هستند افرادی که توسط این برنامه ها ، طرح های نسبتا قابل قبولی طراحی می کنند  ) .

معرفی نرم افزار طراحی بنر در تبلیغات آنلاین

هنگامی برای طراحی لوگو نرم افزاری را معرفی کردیم ، به بهترین نرم افزار و متخصص این امر با ابزار فراوان ( ایلوستریتور و کورل دراو ) اشاره نموده ایم . برای طراحی بنر هم باید به برنامه ای اشاره کنیم که شما بتوانید ابزار های مناسبی در اختیار داشته باشید تا ایده های خود را به خوبی پیاده سازی کنید . برای انجام اینکار ( نرم افزار فتوشاپ ) گزینه ی پیشنهادی ما می باشد ، برنامه ای که در آن میتوانید تصویر سازی کنید ، ادیت و ویرایش خوبی داشته باشید و با استفاده تکنیک متحرک سازی ( Mation ) طراحی بنر گیف را به نحو قابل قبولی اجرا و بسازید .

در نظر داشته باشید ، هیچ برنامه ی طراحی وجود ندارد که ابزار های صد در صد دقیقی و کاملی را درون خود جای داده باشد اما با این حال باید بهترین را در بین برنامه های در دسترس انتخاب کنید . نرم افزار فتوشاپ در حوزه های مختلفی توانسته است بین طراحان جهان محبوب شود .به ویژه در بخش ویرایش تصاویر که این نرم افزار مختصص این حوزه میدانند . در بخش طراحی بنر گیف این نرم افزار با وجود ابزار های موجود درون برنامه ای و نقش مهم ایده و دانش نرم افزاری طراح میتواند طرح های فوق العاده ای برای شما ایجاد شده و این امکان را برای ساخت بهترین های گیف در حوزه تبلیغات آنلاین فراهم می سازد .

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس